Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.12.2009 Vánoční Španělská škola v Ostravě

 

5.12.2009 Maškarní Mikulášská v Krhové

Rok uběhl jako voda a opět tu máme předvánoční čas a k němu u nás už třetím rokem patří i Mikulášská v Krhové.Tento rok jsme se přestrojili za "Karkulku" a "Babičku".Sehnat vhodnou masku na "babičku" byl docela problém, a tak byla spíše ve stylu Hippies.Počasí zase moc nepřálo, ale hlavně, že nepršelo.Tentokráte to nebylo v pivovaře v Zašové  tak bujaré a proto jsme si to vynahradili večer na zábavě.Už se těším, co za masku si vymyslím příští rok.

mirinda7.rajce.idnes.cz/Krhova_-_Mikulasska_2009/

 

7.11.2009 Hubert Rybí

Opět pršelo! Nás to však neodradilo, a ikdyž je to po kopytě kousek, jela jsem vozíkem.Přijela jsem na místo v předstihu a tak bylo ještě dost času pokecat s přáteli a něco málo pojíst. Moc mě potěšilo velmi milé přivítání Lubky a Mirky, v tom nevlídném počasí to opravdu zahřálo! Na trasu jsme vyrazili sice v menším počtu, zato samá "elita"!!! Nenajezdili jsme toho sice moc, ale příjemně jsme se pobavili a po menším občerstvení jsme se vrátili zpět do Rybího, kde jsme si zajeli netradiční závod o "lišku", kterou jsem i proti podávaným protestům vyhrála. Byla to velmi vydařená akce, ale taky náročná což je vidět i na fotkách.....

lubzar.rajce.idnes.cz/Hubert_Rybi%2C7.11.09/

 

31.10.2009 Hubert Bludovice

 Tak úvodem, počasí vyšlo fantastické!!!

Poprvé příjemné, slunečné, podzimní, zkrátka Hubertovské!

Na Huberta jsme se vypravili ve složení, já s Bes, Zuzka s Elvin, Míša s Florence a p.Pokora s Fildou. Zbytek stáje bojkotoval (jejich chyba).Koní bylo oproti jiným ročníkům o trochu míň, ale i přesto se jich nakonec sjelo něco kolem 40. Nástup slavnostní - s Trubači, vyjížďka klasická - pohodová,jen přestávka byla letos o dost zkrácena a odbyta kvůli Trubačům, kteří měli ještě na ten den něco sjednané. Následoval boj o ocas který jsme svedli v předních řadách mezi mnou a Jirkou. Nakonec Halali vyhrála kamarádka Ilona z Pálkovic a tak jsme si obě letos chytly "svůj ocas".

Večer následovala zábava v country stylu a povedla se, pařili jsme až do konce!          Povedená akce!!!

 

24.10.2009 Hubert Pálkovice, Hubert Bernartice n./ Odrou

 Do Pálkovic jsem se vypravila jen já s Elvin (  šimlou ). Záchytný bod nám poskytla Ilona u sebe doma. Vyjíždka byla super pohodová, ikdyž trochu pršelo. Koní se sjelo opravdu požehnaně, něco kolem 80! Večer byl trochu slabší, zábava jen pro ty co chtějí bumbat a omacávat mladé holky..... No, není nad zábavu v Loučce!!!

Do Bernartic jela reprezentovat Míša s Fiolou a podle jejich slov docela úspěšně. Podařilo se jí absolvolat skoro všechny tamní přírodní skoky a to je co říct, gratulujem!!!

zameckydvur.rajce.idnes.cz/Hubert_Palkovice_24.10.2009/

 

10.10. 2009 Hubert Loučka u NJ

Počasí zrovna dvakrát nepřálo, přesto se sjelo docela dost koní. Naší stáj reprezentovaly hned čtyři koně a jezdci. Já s Bes, Zuzka na Florence, Míša na Elvin (šimla) a p.Pokora na Fiole. Vyjížďka byla docela vydařená a večerní akce taktéž. Zvláš když jsme tak trochu slavili moje narozeniny a mnou chycelý "ocas"!

 

 26.9. 2009 Hubert Vlkovice, konaný na Vítovce

Na akci jsme vyrazily já s Bes a Zuzka vel. s Florenc.Zajeli jsme si ještě pro Zuzku ml. aby nemusela po kopytě.Počasí vyšlo nádherné, vyjíždka pohodová. Bylo fajn potkat se zase se starými známými.Odpoledne se konaly ještě rychlostní soutěže a večer hrála "Kapela". Huberty jsou prostě tady!!!

19.9.2009 Grand Prix Veřovice

Zúčastnila se Lucka se Simonem a malá Zuzka s Dejfi, která přijela už v pátek večer po kopytě a v sobotu ráno vyrazily samy za dobrodružstvím.Dejfi si vedla dobře, vyhrála soutěž Barell Race a udělala své majitelce velkou radost.

12.9.2009 Prostřední Bečva - JK Valašsko

Tentokráte jsme vyrazili sami jen s p.Pokorou, bo jsme se sem chystali už dlouho.Milí lidé, fajn prostředí, prostě super akce.Po menší přestávce skákala i Fiola a nevedla si vůbec špatněstup. ob. do 90cm šla čistě a stup. ob. do 100cm s jednou chybou.Bes byla před startem hodně veselá, ale v parkuru "ZL"  už to tak slavné nebylo.Šly jsme sice čistě, ale s odřenýma ušima. V rozeskakování jsme měly dvě chyby, což nás stálo první místo a zkončily jsme druzí a to jen díky času. V  "L" jsme šly zase se dvěma chybama, tudíž bez umístění.                Je prostě vidět, že chybí trochu dechu a tréningu.

 29.8.2009 Hobby závody - Stará Ves nad Ondřejnicí 

Po dlouhé odmlce jsme zase jednou vyjeli na parkurové závody. No a jak už to tak bývá, od rána lilo jako z konve, a protože p.Pokora má po povodních dost práce doma, musely jsme vyrazit s Luckou samy. Ten nahoře nás má rád a tak když jsme konečně přišly na řadu přestalo pršet. Kolbiště však dostalo dost zabrat! Obě jsme jely soutěže 100/110 a stup.obtíž. do 110. Lucka s menšíma problémama na posledním skoku dokončila obě soutěže a Bes ikdyž v obou soutěžích udělala vždy po jedné chybě, stačilo to na druhé a třetí místo. Měly jsme prostě dobrý čas!

22.8.2009 Pony Expres - Suchdol n./O. - Kletné

Byli jsme se podívat bez koní. Pozdravili se s kamarády a podívali se na bohatý doprovodný program. Ikdyž kůň mi nakonec dojel, ale nepřálo už počasí, tak se rychlostní soutěže nekonaly.

1. - 2.8. Westernové závody  Jasenice

Letos jsme vyrazili do Jasenice v silné sestavě. Zbyňa, Alča, Zuzka, Věra, Míša, Karel a na Čerťáku se k nim přidala ještě Kamila od FM.Já jsem dělala zásobovače a jela autem. Koníka mi dovedla Míša. Po "ubytování" koní jsme se pohodlně usadili do skládacích křesílek pod nezbytný sluněčník. Zuzka nabídla borůvkový koláč a pohoda mohla začít. Myslíme prostě na vše! Já a Míša jsme se zůčastnily rychlostních soutěží, Tyče a Barely. Bes měla svůj den a obě soutěže vyhrála. Míša se nenechala zahambit a ve své kategorii získala s Flo druhé místo v Tyčích.. Ostatní se pokusili vyhrát sud piva o který se soutěžilo v disciplíně Pivní barel. Bohužel, neměli jsme asi takovou žízeň jak bylo potřeba a sud vyhrála kamarádka Mariana. Po ukončení všech napínavých rychlostních soutěží jsme s Míšou uvolnili atmosféru krátkým dresurním výstupem nazvaným " Romance z rozkvetlé louky " .Večer jsme se zašli okoupat do místního lomu a pak už mohla začít zábava.K tanci i poslechu hráli Apači. Zapařili jsme, ale protože jsme byli z celodeního vedra unaveni, zalehli jsme. Ráno ještě než bylo to největší vedro jsme nasedlali a vyrazili k domovu. Byla to zase jednou povedená akce!

19.7. Hradec n / Moravicí

Od soboty večera lilo jako z konve a tak podle toho vypadal i terén kolbiště.Ráno pořád ještě pršelo, přesto jsme naložili Bes a vyjeli. Po dlouhé době byl v trase parkuru vodní příkop.To mě sice nepotěšílo, ale druhá možnost byl oxer vedle. Zvolila jsem vodní příkop a prolomila ledy neúspěchu s jeho zdoláním. Celkový výsledek " L** " 4tr.b. a třetí místo. V " S** " jsem zvolila trochu ostřejší tempo a z toho vznikly bohužel dvě chyby. I přesto jsme dosáhly na páté místo. Po drobných neúspěších v poslední době to byl zase jednou celkem dobrý výkon!

11.7. Nemochovice

Původně měly jet všechy čtyři koně, ale nakonec jela jen Bes a Fiola. Moje namožené ruce z práce dostaly sice zabrat, avšak Filda šla docela slušně"ZM" po rozeskakování s jednou chybou druhé místo a v "Z" jedna chyba. Bes byla až moc odpočatá a plná elánu , tak vymýšlela blbosti "L" po rozeskakování s jednou chybou třetí místro a "S" jedna chyba, která byla ještě moje. Jinak se výlet vydařil, opět jsme měli problémy s píchlou gumou!!!

5.7. Frenštát p/ Radhoštěm

Špatné počasí a povodně nám trochu zkomplikovaly tréning, ale přesto jsme vyrazili zkusit štěstí Frénštáčtí si pořídili nádherný nový celý parkur, plný zářivých barev a nevšedních tvarů. No radost se podívat! Bohužel, Bes neměla stejný názor a čuměla na všechno, jako by byla poprvé na závodech. Taky to podle toho dopadlo!!!   "L** " 20tr.b. a "S** " vyloučena pro druhou neposlušnost.

20.6. Loučka u NJ

Místní chovatelé pořádali vozatajské soutěže a parkury. Zúčastnila jsem se já s Fildou a Besou a Lucka se Šimonem. Kvůli nepřizni počasí byl malý počet účastníků.Filda v obou kolech po jedné chybě, ale jinak šla docela slušně. Šimon šel s Luckou obě kola čistě, ale nebyl tak rychlý, aby dosáhl na příčky nejvyšší. S Bes jsem pak jela ještě Mini - Maxi, překonaly jsmě výšku 160cm, ale o vítězi se losovalo, protože i po dvou rozeskocích to bylo nerozhodně. Výhru si vylosoval M. Vaníček.

14.6.2009 Salaš

Udělaly jsme si "dámskou jízdu". Já s Fildou, Věra s Majdou, Zuzka s Vločkou a Míša s Flo. Moje ségra dojela ještě autem se svým trhačem Montym. dobře jsme pojedly, popily a projely se.

14.6.2009 Hradec n/M

Stašná zima, seděli jsme na tribuně pod dekama.Fida jela jen stupňovanou do 90cm a to ještě děsněze zetky jsme jí rači odhlásili. Bes měla svůj den! "L" vyhrála a v "S" jsme byly čtvrtí, ale kazila jsem jí to spíše jáona šla super!!!

7.6.2009 Trojanovice

Jela jen Bes, bo pro Fildu tu nic neměli. "ZL" vyloučení za pádBes si vzpoměla, že by se taky někdy mohla bát vody! V "L" už na to zapomněla, ale stejně jsme šly za tři chyby.

23.5.2009 Pravčice

Fiola "ZM" čistě a v rozeskakování s jednou chybou, 4.místo a 100/110 dvě chyby.

Bes do 120 se "žolíkem" čistě, ale až 10. místoa v "L" jsme měly bohužel jednu chybu, 12.místo. Jinak ale Bes šlapala

16.5.2009 Hospodářova stezka - Suchdol n/Odrou

Vyjela jsem sama s Floranc zase jednou mezi lidi. Bylo to moc fajn, nenáročná trasa, milí lidé! Jen alkoholu bylo trošku více.Přežily jsme ale ve zdraví.

9.5.2009 Zlín - Příluky

Filda "ZM" dvě chyby, ale stačilo to na 3.místo."Z" zase dvě chyby.

Bes "ZL" s jednou chybou , ale v "L" jsme si to vynahradily a vyhrály !!!!!

8.5.2009 Sviadnov

Boba a Sim jeli stejné soutěže, 90cm a stup.do 105cm, bylo to na tři kola, Sim bojoval statečně, ale nakonec vše vyhrála Boba.

2.5.2009 Kroměříž - Kotojedy

První závody v této sezóně, Fiola "ZM" - děs a hrůza , ale stejně se umístila 4.místo, "Z" už bylo lepší, ale taky s chybou.

Bes šla "Z" čistě do rozeskakování s jednou chybou a "ZL" čistě, ale v rozeskakování sem se úplně zapoměla a spletla kurz.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář